FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 12012376
nr 1201 2376
STOOL
1950s. Height: 58 cm, wear.
1950-tal. Höjd: 58 cm
Condition: slitage
600
SEK 450
Monday September 3 2018
at 18:39:07
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)